Woodwoses Magic

Online výherní automat Woodwoses Magic

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Woodwoses Magic je online automat se symboly zvířat, jde tématem o moderní online slot. Univerzální Konev nahradí jakýkoliv herní symbol. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v casinu Chance. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií.

Parametry online automatu Woodwoses Magic

Woodwoses Magic
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:94 – 97%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online automatu Woodwoses Magic

Zkuste si zahrát na online slotu Woodwoses Magic

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Woodwoses Magic

Zábava při hraní online výhernímho automatu Woodwoses Magic je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Na moderním online automatu Woodwoses Magic si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Woodwoses Magic slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností.

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Ještě tohle vyzkoušejte:  7x10 Free Spinů u Chance a Tipsport

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si zahrát automat Woodwoses Magic

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Jak se nám líbil slot Woodwoses Magic

Woodwoses Magic

Woodwoses Magic výherní automat k vyzkoušení. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9