Savana Sunrise Deluxe

Herní automat Savana Sunrise Deluxe

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem online výherního automatu Savana Sunrise Deluxe jsou zvířata, jde o moderní online výherní automat. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Modrý Diamant, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Kmenové masky, získáváte 10 Free spinů. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Betor, v online casinu Tipsport a v casinu Chance. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne slot Savana Sunrise Deluxe. Za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií.

Údaje online výherního automatu Savana Sunrise Deluxe

Savana Sunrise Deluxe
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Betor, Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Prohlédněte si online slot Savana Sunrise Deluxe

Otestujte si online výherní automat Savana Sunrise Deluxe

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Savana Sunrise Deluxe

Nečekanou výhru mohou na automatu Savana Sunrise Deluxe umožnit také symboly Wild a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Savana Sunrise Deluxe umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Až 20 výherních možností nabízí online automat Savana Sunrise Deluxe na pěti válcích a čtyřech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Secrets of the Amazon

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Online Výherní Automat Savana Sunrise Deluxe, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč

Hodnotíme výherní automat Savana Sunrise Deluxe

Savana Sunrise Deluxe

Online Slot Savana Sunrise Deluxe k otestování. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Betor, v online casinu Tipsport a v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3