Rainforest Magic

Rainforest Magic | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Rainforest Magic se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,25 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol WILD vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport.

Informace o výherním automatu Rainforest Magic

Rainforest Magic
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,25 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,9654

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online slotu Rainforest Magic

Vyzkoušejte si automat Rainforest Magic

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Rainforest Magic

Rainforest Magic, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Na online automatu Rainforest Magic je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rainforest Magic také díky symbolům Bonus a Wild.

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Rainforest Magic

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Výherní Automat Rainforest Magic a naše hodnocení

Rainforest Magic

Moderní online výherní automat Rainforest Magic jehož hlavním motivem jsou zvířata. Na online automatu Rainforest Magic je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9