Rainforest Magic

Rainforest Magic | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Rainforest Magic se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,25 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol WILD vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport.

Informace o výherním automatu Rainforest Magic

Rainforest Magic
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,25 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,9654

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online slotu Rainforest Magic

Vyzkoušejte si automat Rainforest Magic

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Rainforest Magic

Rainforest Magic, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Na online automatu Rainforest Magic je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rainforest Magic také díky symbolům Bonus a Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Call of the Valkyries

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Rainforest Magic

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Výherní Automat Rainforest Magic a naše hodnocení

Rainforest Magic

Moderní online výherní automat Rainforest Magic jehož hlavním motivem jsou zvířata. Na online automatu Rainforest Magic je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9