Rage to Riches

Casino výherní automat Rage to Riches

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Rage to Riches se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Výhra spouští Speciální hru. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 10 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Jaké jsou parametry online automatu Rage to Riches

Rage to Riches
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:10 Kč
Maximální výhra:293479,5 Kč
Výhernost:97,12%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online výherního automatu Rage to Riches

Otestovat online automat Rage to Riches

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Rage to Riches?

Rage to Riches, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 10 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry mohou na slotu Rage to Riches přinést také symboly Wild a Scatter. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Primal Age

Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Rage to Riches

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše známka pro online automat Rage to Riches

Rage to Riches

Online slot Rage to Riches se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9