Icy Wilds

Icy Wilds je online slot se zimními symboly, jde tématem o klasický výherní automat. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 10 volných zatočení zdarma. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu SynotTip. Výherní Automat Icy Wilds to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 50 až do 10000 Kč nabízí až 50 výherních linií.

Údaje online automatu Icy Wilds

Icy Wilds
Výrobce:IGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:50 Kč
Maximální sázka:10000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,15%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se na výherní automat Icy Wilds

Icy Wilds online automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Icy Wilds, jak ovládat?

Z vysoké výhry se na automatu Icy Wilds můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin. Na klasickém online výherním automatu Icy Wilds můžete spustit auto-spin a vsadit od 50 Kč až do výše 10000 Kč na jedno otočení. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Rainforest Magic

Providerem tohoto online výherního automatu je firma IGT

Online Automat Icy Wilds, kde si zahrát

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč a 300 Free Spiny!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč a 300 Free Spinů

Hodnotíme výherní automat Icy Wilds

Icy Wilds

Vyzkoušet si slot Icy Wilds. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1