Coywolf Cash

Hlavním motivem online slotu Coywolf Cash jsou zvířata, jde o moderní online automat. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 8 otočení zdarma. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. 50 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč.

Informace o online výherním automatu Coywolf Cash

Coywolf Cash
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,31%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se na online slot Coywolf Cash

Online Automat Coywolf Cash k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Coywolf Cash

Zábava při hraní online automatu Coywolf Cash je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter. Na moderním online výherním automatu Coywolf Cash si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Coywolf Cash poskytnou až 50 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Začátek víkendu s dalším kolem turnaje Tipsportu o podíl na 777.777 Kč

Tvůrcem tohoto online automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Coywolf Cash online slot, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Výherní Automat Coywolf Cash a naše hodnocení

Coywolf Cash

Otestujte si online slot Coywolf Cash. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2