Chinese New Year

Moderní online automaty reprezentuje automat Chinese New Year, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Chinese New Year. Za sázku v rozpětí od 0,02 až do 15 Kč nabídne až 15 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 5x vsazenou sumu a k tomu 1 otočku zdarma. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 150-ti násobek sázky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Údaje online slotu Chinese New Year

Chinese New Year
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,02 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:96,65%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Několik obrázků ze hry výherního automatu Chinese New Year

Zkuste si automat Chinese New Year

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání výherního automatu Chinese New Year

Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Chinese New Year umožní využít rozpětí sázek od 0,02 až do 15 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Chinese New Year přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Strolling Staxx: Cubic Fruits

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Chinese New Year

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online výherní automat Chinese New Year

Chinese New Year

Hlavním motivem online slotu Chinese New Year jsou zvířata, jde o moderní online automat. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9