Chinese New Year

Moderní online automaty reprezentuje automat Chinese New Year, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Chinese New Year. Za sázku v rozpětí od 0,02 až do 15 Kč nabídne až 15 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 5x vsazenou sumu a k tomu 1 otočku zdarma. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 150-ti násobek sázky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Údaje online slotu Chinese New Year

Chinese New Year
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,02 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:96,65%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Několik obrázků ze hry výherního automatu Chinese New Year

Zkuste si automat Chinese New Year

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání výherního automatu Chinese New Year

Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Chinese New Year umožní využít rozpětí sázek od 0,02 až do 15 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Chinese New Year přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Guns N' Roses

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Chinese New Year

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online výherní automat Chinese New Year

Chinese New Year

Hlavním motivem online slotu Chinese New Year jsou zvířata, jde o moderní online automat. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9