Cats and Cash

Cats and Cash | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Slot se symboly zvířat, to je moderní online výherní automat Cats and Cash. Online Automat Cats and Cash má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 a maximum je 375 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Skvělý symbol Bonus 2 , pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte až 2000x výši vaší sázky. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 5000-ti násobek vsazené sumy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport.

Online Automat Cats and Cash a jeho údaje

Cats and Cash
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,01 Kč
Maximální sázka:375 Kč
Maximální výhra:432700 Kč
Výhernost:96,07%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Online Automat Cats and Cash – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Cats and Cash

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Cats and Cash?

Na moderním online výherním automatu Cats and Cash si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,01 Kč až do 375 Kč na jednu otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Cats and Cash přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  White King

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Cats and Cash

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online výherní automat Cats and Cash

Cats and Cash

Hlavním motivem online výherního automatu Cats and Cash jsou zvířata, jde o moderní online automat. Na výherním automatu Cats and Cash je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9