Big Win Cat

Klasické výherní automaty reprezentuje výherní automat Big Win Cat, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,05 až do 500 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Online Slot Big Win Cat a jeho parametry

Big Win Cat
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,05 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:0,9615

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Prohlédněte si online automat Big Win Cat

Otestujte si online slot Big Win Cat

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Big Win Cat

Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Big Win Cat umožní nastavit rozpětí sázky 0,05 až 500 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant. Zábava při hraní online automatu Big Win Cat je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Apollo automaty

Tento online automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Big Win Cat, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Automat Big Win Cat a naše hodnocení

Big Win Cat

Klasické výherní automaty reprezentuje výherní automat Big Win Cat, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3