Banana Rock

Banana Rock je online slot se symboly zvířat, jde tématem o moderní online automat. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 200 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 2 symboly Scatter10 Free spinů. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Online Výherní Automat Banana Rock a jeho údaje

Banana Rock
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,966

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Galerie výherního automatu Banana Rock

Zkuste si zahrát na výherním automatu Banana Rock

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online slot Banana Rock?

Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Banana Rock umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 200 Kč na otočku. Výherních možností na online slotu Banana Rock je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Nečekanou výhru mohou na automatu Banana Rock umožnit také symboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Beauty and the Beast

Online Automat Banana Rock vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Banana Rock

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online slot Banana Rock

Banana Rock

Moderní online automat Banana Rock jehož hlavním motivem jsou zvířata. Výherních možností na online slotu Banana Rock je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3