88 Pearls

Klasický výherní automat 88 Pearls jehož hlavním motivem jsou zvířata. Online slot 88 Pearls má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 50 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 500 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 4-ti násobek vaší sázky a k tomu navíc 8 zatočení zdarma. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Synotu.

88 Pearls – souhrn údajů o online výherním automatu

88 Pearls
Výrobce:Synot
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet výherních linií:50
Maximální výhra:500000
Výhernost:95% – 97%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Podívejte se na online výherní automat 88 Pearls

Zkuste si zahrát na online slotu 88 Pearls

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Ovládání a hra na automatu 88 Pearls

Na klasickém výherním automatu 88 Pearls si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 500 Kč na jednu otočku. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 50 výherních možností. Zábava při hraní online výhernímho automatu 88 Pearls je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Tento online automat je produktem společnosti Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde si zahrát na online slotu 88 Pearls

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Co my říkáme na online automat 88 Pearls

88 Pearls

88 Pearls se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou zvířata. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 50 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5