50 Horses

Old School online výherní automaty reprezentuje výherní slot 50 Horses, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 5 otočení zdarma. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Synotu. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat 50 Horses. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 50 výherních linií.

Parametry online výherního automatu 50 Horses

50 Horses
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:94,11% – 96,11%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Automat 50 Horses – prohlédněte si jej

Zkuste si zahrát na online slotu 50 Horses

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat 50 Horses?

K velmi vysoké výhře se na automatu 50 Horses můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu 50 Horses umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 1000 Kč na otočku. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Jolly Roger

Výherní Automat 50 Horses pochází z dílny firmy EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Kde si zahrát automat 50 Horses

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se nám líbil slot 50 Horses

50 Horses

Otestujte si online automat 50 Horses. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8