Viking Runecraft

Hrací online slot Viking Runecraft

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Viking Runecraft je online výherní automat s vikingskými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Jde o slot se sedmi válci a sedmi hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč.

Jaké jsou parametry online slotu Viking Runecraft

Viking Runecraft
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad:7
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,71%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Screeny z online automatu Viking Runecraft

Vyzkoušet si slot Viking Runecraft

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online automat Viking Runecraft?

Na moderním výherním automatu Viking Runecraft můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Sedm hracích řad v kombinaci se sedmi válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant.

Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Dragon Ship

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Viking Runecraft

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Co my říkáme na online automat Viking Runecraft

Viking Runecraft

Výherní automat Viking Runecraft se řadí mezi moderní online automaty s vikingskými symboly. Sedm hracích řad v kombinaci se sedmi válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4