Dragon Ship

Dragon Ship | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat s vikingskými symboly, to je klasický online automat Dragon Ship. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,05 Kč a maximum je 37,5 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol WILD a to alespoň 6x, vyhráváte 15 otoček zdarma. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 150x hodnotu vašeho vkladu. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport.

Dragon Ship – souhrn údajů o online slotu

Dragon Ship
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,05 Kč
Maximální sázka:37,5 Kč
Maximální výhra:301200 Kč
Výhernost:94,01%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Obrázky ze hry z online slotu Dragon Ship

Otestujte si online výherní automat Dragon Ship

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Dragon Ship

Dragon Ship, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 37,5 Kč a samozřejmě i auto-spinem. 15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Dragon Ship. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Dragon Ship můžete také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Lost Relics

Výherní Automat Dragon Ship vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Dragon Ship

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše hodnocení automatu Dragon Ship

Dragon Ship

Dragon Ship se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem jsou vikingové. 15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Dragon Ship.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9