Space Race

Space Race se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem je vesmír. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 20 Kč. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Warning, získáváte 10 Free spinů.

Parametry online výherního automatu Space Race

Space Race
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:20 Kč
Maximální výhra:213150 Kč
Výhernost:94,23%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se na online automat Space Race

Online Slot Space Race na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Space Race?

Na klasickém online výherním automatu Space Race můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 20 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Space Race vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Planet Fortune

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Space Race

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnocení online slotu Space Race

Space Race

Klasické online sloty reprezentuje slot Space Race, který vás pobaví v tématu s vesmírnými symboly. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8