Planet Fortune

Planet Fortune se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem je vesmír. Zastaví-li se 3x symbol WILD v herním poli, získáváte 10 otoček zdarma. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Slot Planet Fortune má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 40 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 200 Kč.

Souhrn parametrů online slotu Planet Fortune

Planet Fortune
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Koukněte se jak vypadá výherní automat Planet Fortune

Online Výherní Automat Planet Fortune k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Planet Fortune, jak ovládat?

Planet Fortune je old school online výherním automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Planet Fortune také díky symbolům Bonus a Wild. Planet Fortune slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 40 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Asgardian: Stones

Pod tvorbou tohoto výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Planet Fortune, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše hodnocení automatu Planet Fortune

Planet Fortune

Výherní Automat s vesmírnými symboly, to je old school online slot Planet Fortune. Planet Fortune slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 40 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5