Crystal Sun

Crystal Sun | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Crystal Sun, který vás pobaví v tématu s vesmírnými symboly. Výherní automat Crystal Sun nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,1 Kč a maximálně až 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport.

Údaje výherního automatu Crystal Sun

Crystal Sun
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,60%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Koukněte se jak vypadá online slot Crystal Sun

Online Výherní Automat Crystal Sun k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online slotu Crystal Sun

Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Crystal Sun umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 100 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Výhry na online automatu Crystal Sun vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Elements: The Awakening

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Crystal Sun

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Náš názor na výherní automat Crystal Sun

Crystal Sun

Moderní online výherní automat Crystal Sun jehož hlavním motivem jsou vesmír. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1