Crystal Sun

Crystal Sun | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Crystal Sun, který vás pobaví v tématu s vesmírnými symboly. Výherní automat Crystal Sun nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,1 Kč a maximálně až 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport.

Údaje výherního automatu Crystal Sun

Crystal Sun
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,60%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se jak vypadá online slot Crystal Sun

Online Výherní Automat Crystal Sun k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online slotu Crystal Sun

Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Crystal Sun umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 100 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Výhry na online automatu Crystal Sun vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Pearls of India

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Crystal Sun

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na výherní automat Crystal Sun

Crystal Sun

Moderní online výherní automat Crystal Sun jehož hlavním motivem jsou vesmír. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1