Easter Eggs

Easter Eggs | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online sloty reprezentuje slot Easter Eggs, který vás pobaví v tématu s velikonočními symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 500-ti násobek vsazené sumy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Online výherní automat Easter Eggs má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 a maximum je 50 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter1 Free spin.

Parametry online výherního automatu Easter Eggs

Easter Eggs
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,05 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:328440 Kč
Výhernost:96,75%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Koukněte se na online výherní automat Easter Eggs

Online Automat Easter Eggs na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Easter Eggs?

Jako každý moderní výherní automat i Easter Eggs umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,05 Kč a 50 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Easter Eggs můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Easter Eggs poskytnou až 20 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Flux

Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Easter Eggs

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Easter Eggs

Easter Eggs

Easter Eggs je online automat s velikonočními symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Easter Eggs poskytnou až 20 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1