Easter Eggs

Easter Eggs | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online sloty reprezentuje slot Easter Eggs, který vás pobaví v tématu s velikonočními symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 500-ti násobek vsazené sumy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Online výherní automat Easter Eggs má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 a maximum je 50 Kč. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter1 Free spin.

Parametry online výherního automatu Easter Eggs

Easter Eggs
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,05 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:328440 Kč
Výhernost:96,75%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se na online výherní automat Easter Eggs

Online Automat Easter Eggs na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Easter Eggs?

Jako každý moderní výherní automat i Easter Eggs umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,05 Kč a 50 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Easter Eggs můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Easter Eggs poskytnou až 20 výherních variant.

Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Easter Eggs

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Easter Eggs

Easter Eggs

Easter Eggs je online automat s velikonočními symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Easter Eggs poskytnou až 20 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1