Xmas Joker

Výherní Automat s vánočními symboly, to je klasický online slot Xmas Joker. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 75 Kč. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Joker, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Souhrn informací o online automatu Xmas Joker

Xmas Joker
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,5 Kč
Maximální sázka:75 Kč
Maximální výhra:451500 Kč
Výhernost:96,98%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Online Slot Xmas Joker – podívejte se na něj

Otestujte si online automat Xmas Joker

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Xmas Joker

Klasický online výherní automat Xmas Joker nabízí sázku až 75 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru může na automatu Xmas Joker umožnit také symbol a Scatter. 5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Xmas Joker.

Online Automat Xmas Joker pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Big Shots

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Xmas Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online slot Xmas Joker

Xmas Joker

Hlavním motivem online slotu Xmas Joker jsou Vánoce, jde o klasický výherní automat. 5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Xmas Joker.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1