Xmas Joker

Výherní Automat s vánočními symboly, to je klasický online slot Xmas Joker. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 75 Kč. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Joker, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Souhrn informací o online automatu Xmas Joker

Xmas Joker
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,5 Kč
Maximální sázka:75 Kč
Maximální výhra:451500 Kč
Výhernost:96,98%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Online Slot Xmas Joker – podívejte se na něj

Otestujte si online automat Xmas Joker

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Xmas Joker

Klasický online výherní automat Xmas Joker nabízí sázku až 75 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru může na automatu Xmas Joker umožnit také symbol a Scatter. 5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Xmas Joker.

Online Automat Xmas Joker pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Xmas Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online slot Xmas Joker

Xmas Joker

Hlavním motivem online slotu Xmas Joker jsou Vánoce, jde o klasický výherní automat. 5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Xmas Joker.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1