Merry Xmas

Merry Xmas se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem jsou Vánoce. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 150-ti násobku vaší vsazené částky. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 187,5 Kč.

Jaké jsou parametry online automatu Merry Xmas

Merry Xmas
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:187,5 Kč
Maximální výhra:329287,5 Kč
Výhernost:95,78%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online automatu Merry Xmas

Merry Xmas online výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Merry Xmas

Moderní online výherní automat Merry Xmas nabízí sázku až 187,5 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Merry Xmas přinést také symboly Bonus a Wild. Na online automatu Merry Xmas je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fruits 'n' Fire

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Merry Xmas

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše hodnocení automatu Merry Xmas

Merry Xmas

Online Automat Merry Xmas se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou Vánoce. Na online automatu Merry Xmas je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8