Wild Blood 2

Hlavním motivem online výherního automatu Wild Blood 2 jsou upíři, jde o moderní online výherní automat. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 10 Free spinů. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. Slot Wild Blood 2 to je šest válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 100 Kč nabízí až 4096 výherních linií.

Výherní Automat Wild Blood 2 a jeho parametry

Wild Blood 2
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 6
Počet herních řad:4
Minimální sázka:2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,18%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Prohlédněte si online slot Wild Blood 2

Zkuste si automat Wild Blood 2

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Wild Blood 2

Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter. Na moderním online slotu Wild Blood 2 můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Na online výherním automatu Wild Blood 2 je šest válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 4096 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Blood

Play’n GO je výrobcem tohoto výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Wild Blood 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Hodnotíme výherní automat Wild Blood 2

Wild Blood 2

Vyzkoušet si slot Wild Blood 2. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport a v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1