Tome of Madness

Tome of Madness | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online výherní automat Tome of Madness se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou upíři. Online výherní automat Tome of Madness má pět válců a pět hracích řad na kterých nabízí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 250 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport.

Údaje online slotu Tome of Madness

Tome of Madness
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:5
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:250 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,9659

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na online slot Tome of Madness

Zkuste si automat Tome of Madness

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Tome of Madness?

Jako každý moderní online výherní automat i Tome of Madness umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,1 Kč a 250 Kč. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Blood

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Tome of Madness

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Známkujeme online automat Tome of Madness

Tome of Madness

Moderní online automat Tome of Madness jehož hlavním motivem jsou upíři. Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci poskytnou až mnoho shlukových výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3