House of Doom

House of Doom | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasický výherní automat House of Doom jehož hlavním motivem jsou upíři. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 10 Free spinů. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená až 20 -mi násobek výše vaší sázky.

House of Doom – souhrn údajů o výherním automatu

House of Doom
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,11%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z výherního automatu House of Doom

Otestovat online automat House of Doom

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online automat House of Doom?

House of Doom je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu House of Doom přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter. Na online slotu House of Doom je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Čtvrtý den turnaje o podíl na 777.777 Kč u Tipsportu

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot House of Doom

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše známka pro online výherní automat House of Doom

House of Doom

Klasické online sloty reprezentuje výherní automat House of Doom, který vás pobaví v tématu s upířími symboly. Na online slotu House of Doom je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2