The Sword and the Grail

Online hrací automat The Sword and the Grail

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat The Sword and the Grail se středověkými symboly se řadí mezi klasický výherní automaty. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. V získání výhry vám může pomoci symbol Grál, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 50 Kč. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Swords a to alespoň 3x, získáváte 100x výši vaší sázky.

The Sword and the Grail – souhrn údajů o online automatu

The Sword and the Grail
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,53%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z výherního automatu The Sword and the Grail

The Sword and the Grail výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

The Sword and the Grail, jak ovládat?

The Sword and the Grail je klasickým výherním automatem s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu The Sword and the Grail můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Free-Spin. Na online slotu The Sword and the Grail je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Dice & Roll

Play’n GO je výrobcem tohoto online slotu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu The Sword and the Grail

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat The Sword and the Grail

The Sword and the Grail

Klasický online výherní automat The Sword and the Grail jehož hlavním motivem jsou středověk. Na online slotu The Sword and the Grail je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5