Sticky Four

Klasické online automaty reprezentuje výherní automat Sticky Four, který vás pobaví v tématu se středověkými symboly. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport a online casino Betor. Výherní automat Sticky Four má čtyři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 800 Kč.

Online Slot Sticky Four a jeho údaje

Sticky Four
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:800 Kč
Maximální výhra:480000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Několik obrázků ze hry výherního automatu Sticky Four

Online Slot Sticky Four k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Sticky Four?

Překvapivé výhry může na slotu Sticky Four přinést také symbol Wild. Samozřejmě na online slotu Sticky Four můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 800 Kč na jednu otáčku. Čtyři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností.

Providerem tohoto výherního automatu je firma E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Spina Colada

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

V jakém casinu je možné si zahrát Sticky Four

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Výherní Automat Sticky Four a naše hodnocení

Sticky Four

Sticky Four výherní automat k vyzkoušení. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2