Queen’s Day Tilt

Online automat Queen’s Day Tilt

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasický online slot Queen’s Day Tilt jehož hlavním motivem jsou středověk. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Online Automat Queen’s Day Tilt má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí nespočet výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 100 Kč.

Parametry výherního automatu Queen’s Day Tilt

Queen’s Day Tilt
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,36%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Několik obrázků ze hry online slotu Queen’s Day Tilt

Queen’s Day Tilt online automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Queen’s Day Tilt?

Na klasickém online slotu Queen’s Day Tilt si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Queen’s Day Tilt také díky symbolu Wild. Až nespočet výherních možností nabízí online automat Queen’s Day Tilt na třech válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Beat the Beast: Cerberus Inferno

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Queen’s Day Tilt

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Queen’s Day Tilt

Queen's Day Tilt

Klasický online slot Queen's Day Tilt jehož hlavním motivem jsou středověk. Až nespočet výherních možností nabízí online automat Queen's Day Tilt na třech válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9