Prissy Princess

Old School online automat Prissy Princess jehož hlavním motivem jsou středověk. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Prissy Princess. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 80 Kč nabídne až 20 výherních linií.

Prissy Princess – souhrn údajů o online automatu

Prissy Princess
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:80 Kč
Maximální výhra:480240 Kč
Výhernost:96,56%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z výherního automatu Prissy Princess

Online Slot Prissy Princess na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na výherní automat Prissy Princess?

Na old school online automatu Prissy Princess si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do 80 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Prissy Princess můžete dopracovat také díky symbolu Wild. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Prissy Princess poskytnou až 20 výherních variant.

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Wild Bazaar

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Prissy Princess

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Prissy Princess

Prissy Princess

Prissy Princess je výherní automat se středověkými symboly, jde tématem o old school online slot. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Prissy Princess poskytnou až 20 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4