Break Away

Online Automat Break Away se sportovními symboly se řadí mezi klasický online sloty. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 15 volných zatočení zdarma. Online slot Break Away má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 500 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 15 otočení zdarma. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Jaké jsou parametry online slotu Break Away

Break Away
Výrobce:Microgaming
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:243
Maximální výhra:265512,5
Výhernost:96,29%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Obrázky ze hry z online slotu Break Away

Zkuste si zahrát na online automatu Break Away

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Ovládání a hra na slotu Break Away

Samozřejmě na online výherním automatu Break Away můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 500 Kč na jednu otáčku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Break Away také díky symbolům Wild, Scatter a Free-Spin.

Tento online výherní automat je produktem společnosti Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako
první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním
poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti
Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách
a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí
Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Break Away

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme výherní automat Break Away

Break Away

Online slot Break Away se řadí mezi klasické online automaty se sportovními symboly. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9