Bonus

Bonusy jsou jedním z důvodů, proč jsou online automaty tak oblíbené a vyhledávané. Oproti klasickým starým mechanickým automatům jsou Bonusové hry obrovským skokem. Bonus je zpravidla ten nejpodstatnější důvod, proč hráči zkouší štěstí na automatech. V Bonusu se totiž nedá nic prohrát, ale vždy jen vyhrát.

Nejlepší bonusy na hrách na online automatech můžete zažít u těch nejlepších online casin u nás, kterými jsou bezpochyby Fortuna, Tipsport, Sazka nebo SynotTip.

Bonusy, jak se k ním dostat?

Bonus se zpravidla spustí tak, že zastavíte 3 Bonusové symboly a to podle typu automatu buď ve výherní linii, ale daleko častěji na kterémkoliv válci na kterékoliv linii. To je zajímavost oproti jiným výherním kombinacím. Šance na bonus se vám zobrazí velmi často už tak, že pokud se v průběhu otáčení zastaví druhý ze tří symbolů Bonus, spustí se zpravidla animace nebo jiné upozornění, které vám ukáže, že už stačí jen jeden Bonusový symbol ke spuštění Bonusové hry.

Bonus spuštění

Některé bonusy si před spuštěním ještě můžete upravit podle svých požadavků, například si zvolíte kolik volných otoček s jakým násobícím parametrem chcete. A nebo si můžete vybrat který symbol se při hře mění v žolíka.

Průběh bonusové hry

Bonusové hry se zpravidla chovají každá jinak, některá se odehrává na stejném hracím poli jako hra běžná, některá má svou vlastní sadu válců pro bonusovou hru, někdy se bonus odehraje na úplně speciální ploše, například výběrem mezi tematickými symboly, které skrývají výhry.

Užijte si napětí, které vám přinesou Bonusové hry, ale vždy hrajte zodpovědně!

Ještě tohle vyzkoušejte:  Kde také najdete super recenze slotů a odkazy na hry zdarma?