Autospin

Auto-spin, Auto-play, tedy jednoduše Automatické otáčení je na automatech standardní funkcí, která vám umožní otáčet bez nutnosti neustále mačkat tlačítko pro zatočení. Tuto možnost najdete prakticky na kterémkoliv online hracím automatu a zpravidla je doplněna o volbu Autospin: počet zatočení, velikost sázky, množství hraných řad, ale především počet automatických otočení a případně možnost zastavení autospinu při výhře. Někdy je ale auto-spin zcela jednoduchý a prostě otáčí válci automatu dokud jej opět nevypnete.

Auto-Play najdete u všech moderních sázkových kanceláří v jejich hrách, které nabízejí v Online Casinu. Takže pohodu bez nutnosti opakovaného mačkání Spin si můžete užít u Fortuny, Tipsportu, SazkaBet a nebo SynotTipu.

Autospin bez nastavování

  • Jde o nejobyčejnější, ale zároveň nejméně obtěžující nastavení automatického otáčení. Prostě stisknete nebo podržíte tlačítko „Točit“, „Hrát“, „Spin“ apod. a automat začne sám otáčet a v případě výhry bude pokračovat dál.

AutoPlay s nastaveným počtem otočení

  • U tohoto Autospinu máte kontrolu nad tím, kolikrát se automaticky automat zatočí, než se Auto-Play zastaví. V případě, že dosáhnete výhry, tak se připíše vyhraná částka na váš účet a pak se zase samo spustí automatické otáčení a to až do chvíle, než je dosažen vámi zvolený počet otočení.

Automatické hraní s finančním limitem

  • Pokud online automat nabízí možnost nastavit si i finanční limit, kolik chcete na automatu bez vašeho zásahu protočit, můžete si zvolit finanční strop. Hra pak běží automaticky až do chvíle, než je dosažena cílová částka protočení.

Kde se bez Auto-spinu prakticky neobejdete?

V některých případech není Auto-Play jen možností, ale určitě i výhodou. Níže je několik situací, kde automatické otáčení určitě oceníte.

  1. Na mobilním telefonu – i když je Casino na mobilu velice pohodlné, protože si můžete bez problémů zahrát na prakticky jakémkoliv místě a v jakékoliv situaci, ovládání her může být trochu komplikované. Tam určitě oceníte, že se vám válce točí bez vašeho zásahu.
  2. Plnění podmínek bonusu – snažíte-li se především protočit určitou částku, abyste se dostali k vámi získané výhře z Bonusu, tak i zde může být automatické otáčení dobrým pomocníkem.
  3. Turnaje – pokud je v podmínkách turnaje i protočená částka a nebo počet otoček, při použití Auto-Play na automatu se můžete jen pohodlně posadit a sledovat.
  4. Pokud se potřebujete věnovat i jiné činnosti – a jen po očku sledovat, jak vám naskakují výhry, i tady je Autospin skvělým parťákem.

Sledujte vždy pozorně nastavení automatického otáčení a hrajte zodpovědně!

Ještě tohle vyzkoušejte:  Kde také najdete super recenze slotů a odkazy na hry zdarma?