Sweet Alchemy

Sweet Alchemy je online výherní automat s pohádkovými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Výhra spouští Speciální hru. Tento slot s pěti válci a pěti hracími řadami nabídne mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 150 Kč.

Údaje online slotu Sweet Alchemy

Sweet Alchemy
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:5
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,52%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Výherní Automat Sweet Alchemy – prohlédněte si jej

Sweet Alchemy online výherní automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Sweet Alchemy

Moderní online automat Sweet Alchemy nabízí sázku až 150 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na online automatu Sweet Alchemy je celkem mnoho shlukových a to na pěti válcích a pěti herních řadách.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Legend of the White Snake Lady

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Sweet Alchemy

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak my hodnotíme automat Sweet Alchemy

Sweet Alchemy

Sweet Alchemy se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Výherních možností na online automatu Sweet Alchemy je celkem mnoho shlukových a to na pěti válcích a pěti herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1