Sweet 27

Sweet 27 | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasické online sloty reprezentuje slot Sweet 27, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Slot Sweet 27 má tři hrací řady a tři válce na kterých je 27 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,1 a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport.

Parametry online automatu Sweet 27

Sweet 27
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:175800 Kč
Výhernost:0,961

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Výherní Automat Sweet 27 – prohlédněte si jej

Zkuste si zahrát na online výherním automatu Sweet 27

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Sweet 27, jak ovládat?

Sweet 27, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výherních možností na online výherním automatu Sweet 27 je celkem 27 a to na třech válcích a třech herních řadách. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Sweet 27 také díky symbolu Wild.

Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fairytale Legends: Hansel and Gretel

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Sweet 27

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme výherní automat Sweet 27

Sweet 27

Klasický online automat Sweet 27 jehož hlavním motivem jsou pohádky. Výherních možností na online výherním automatu Sweet 27 je celkem 27 a to na třech válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0