Royal Masquerade

Casino výherní automat Royal Masquerade

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Royal Masquerade se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je karneval. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Hrací Automat Royal Masquerade má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Údaje výherního automatu Royal Masquerade

Royal Masquerade
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:91,51% – 91,52%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Royal Masquerade

Otestovat online automat Royal Masquerade

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Royal Masquerade

Jako každý moderní online výherní automat i Royal Masquerade umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 50 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Royal Masquerade také díky symbolům Wild a Scatter. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Rainbow Ryan

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Royal Masquerade

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na výherní automat Royal Masquerade

Royal Masquerade

Online výherní automat Royal Masquerade s karnevalovými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4