Royal Masquerade

Casino výherní automat Royal Masquerade

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Royal Masquerade se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je karneval. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Hrací Automat Royal Masquerade má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Údaje výherního automatu Royal Masquerade

Royal Masquerade
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:91,51% – 91,52%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Royal Masquerade

Otestovat online automat Royal Masquerade

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Royal Masquerade

Jako každý moderní online výherní automat i Royal Masquerade umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 50 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Royal Masquerade také díky symbolům Wild a Scatter. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností.

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Royal Masquerade

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na výherní automat Royal Masquerade

Royal Masquerade

Online výherní automat Royal Masquerade s karnevalovými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4