Reactoonz

Reactoonz | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online slot Reactoonz se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Jde o slot se sedmi válci a sedmi hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport.

Údaje online automatu Reactoonz

Reactoonz
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad:7
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:457030 Kč
Výhernost:0,9651

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se na výherní automat Reactoonz

Reactoonz online slot k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Reactoonz?

Na moderním online slotu Reactoonz můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Až mnoho shlukových výherních možností nabízí online výherní automat Reactoonz na sedmi válcích a sedmi herních řadách. K velmi vysoké výhře se na automatu Reactoonz můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Lucky Pot

Play’n GO je výrobcem tohoto výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Reactoonz

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Automat Reactoonz a naše hodnocení

Reactoonz

Moderní online slot Reactoonz jehož hlavním motivem jsou pohádky. Až mnoho shlukových výherních možností nabízí online výherní automat Reactoonz na sedmi válcích a sedmi herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1