Nightmare Squad

Online hrací automat Nightmare Squad

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat se symboly halloweenu, to je klasický online výherní automat Nightmare Squad. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v online herně Chance. Automat Nightmare Squad nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte 10 otoček zdarma.

Souhrn parametrů online výherního automatu Nightmare Squad

Nightmare Squad
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:94 – 97%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Obrázky ze hry z online slotu Nightmare Squad

Otestujte si výherní automat Nightmare Squad

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Nightmare Squad

Nečekanou výhru mohou na automatu Nightmare Squad umožnit také symboly Bonus a Wild. Na klasickém online výherním automatu Nightmare Squad můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Na výherním automatu Nightmare Squad je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Street Fighter II

Tento online automat je produktem společnosti E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Nightmare Squad

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Naše známka pro online slot Nightmare Squad

Nightmare Squad

Otestujte si výherní automat Nightmare Squad. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9