Matsuri

Online slot Matsuri se řadí mezi moderní online výherní automaty se symboly Číny. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 500 násobku vaší sázky. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,25 Kč a maximum je 150 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 8 otoček zdarma.

Matsuri – souhrn údajů o online výherním automatu

Matsuri
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,25 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:450000 Kč
Výhernost:96,17%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Výherní Automat Matsuri – podívejte se na něj

Výherní Automat Matsuri k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ještě tohle vyzkoušejte:  Magical Stacks

Ovládání online automatu Matsuri

Moderní online slot Matsuri nabízí sázku až 150 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Matsuri můžete také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Matsuri online slot, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Známkujeme online automat Matsuri

Matsuri

Výherní automat Matsuri se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Čína. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1