Hugo’s Adventure

Online automat Hugo’s Adventure

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hugo’s Adventure je online automat s pohádkovými symboly, jde tématem o moderní online automat. Online slot Hugo’s Adventure má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 1x volné zatočení. Zobrazí-li se 2x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 5000-ti násobek vaší sázky. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Hugo’s Adventure – souhrn údajů o výherním automatu

Hugo’s Adventure
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,56%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Automat Hugo’s Adventure – podívejte se na něj

Zkuste si zahrát na online slotu Hugo’s Adventure

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Hugo’s Adventure

Na moderním online výherním automatu Hugo’s Adventure si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Hugo’s Adventure přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Reptoids

Výherní Automat Hugo’s Adventure vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Hugo’s Adventure

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Hugo’s Adventure

Hugo's Adventure

Online Automat Hugo's Adventure se řadí mezi moderní online automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2