Hugo’s Adventure

Online automat Hugo’s Adventure

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hugo’s Adventure je online automat s pohádkovými symboly, jde tématem o moderní online automat. Online slot Hugo’s Adventure má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 1x volné zatočení. Zobrazí-li se 2x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 5000-ti násobek vaší sázky. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Hugo’s Adventure – souhrn údajů o výherním automatu

Hugo’s Adventure
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,56%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Online Automat Hugo’s Adventure – podívejte se na něj

Zkuste si zahrát na online slotu Hugo’s Adventure

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Hugo’s Adventure

Na moderním online výherním automatu Hugo’s Adventure si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Hugo’s Adventure přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Výherní Automat Hugo’s Adventure vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Hugo’s Adventure

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Hugo’s Adventure

Hugo's Adventure

Online Automat Hugo's Adventure se řadí mezi moderní online automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2