Hugo Goal

Online výherní automat Hugo Goal

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem online výherního automatu Hugo Goal jsou pohádky, jde o moderní výherní automat. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Parametry online výherního automatu Hugo Goal

Hugo Goal
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,49%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Galerie online výherního automatu Hugo Goal

Hugo Goal online slot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hugo Goal, jak ovládat?

Hugo Goal je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online automatu Hugo Goal poskytnou až 5 výherních variant. K velmi vysoké výhře se na automatu Hugo Goal můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Providerem tohoto online slotu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Nirvana

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Hugo Goal

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na výherní automat Hugo Goal

Hugo Goal

Online slot Hugo Goal se řadí mezi moderní online automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online automatu Hugo Goal poskytnou až 5 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4