Hugo Goal

Online výherní automat Hugo Goal

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem online výherního automatu Hugo Goal jsou pohádky, jde o moderní výherní automat. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Parametry online výherního automatu Hugo Goal

Hugo Goal
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,49%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Galerie online výherního automatu Hugo Goal

Hugo Goal online slot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hugo Goal, jak ovládat?

Hugo Goal je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online automatu Hugo Goal poskytnou až 5 výherních variant. K velmi vysoké výhře se na automatu Hugo Goal můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Providerem tohoto online slotu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Hugo Goal

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na výherní automat Hugo Goal

Hugo Goal

Online slot Hugo Goal se řadí mezi moderní online automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online automatu Hugo Goal poskytnou až 5 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4