Hugo 2

Hugo 2 | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem online slotu Hugo 2 jsou pohádky, jde o moderní výherní automat. Sledujte symbol Bobr objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 10 zatočení zdarma. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Hugo 2. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 10 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Souhrn parametrů online slotu Hugo 2

Hugo 2
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,9653

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online výherního automatu Hugo 2

Vyzkoušet si slot Hugo 2

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online slotu Hugo 2

Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Hugo 2 umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Hugo 2 poskytnou až 10 výherních variant. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Hugo 2 můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Savanna Moon

Online Automat Hugo 2 pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Hugo 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnocení online slotu Hugo 2

Hugo 2

Výherní automat Hugo 2 se řadí mezi moderní online sloty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Hugo 2 poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.6