Happy Halloween

Happy Halloween | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní automat Happy Halloween, který vás pobaví v tématu se symboly halloweenu. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Online slot Happy Halloween má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 50 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 125 Kč. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 4x vsazenou sumu a k tomu 10 otoček zdarma.

Údaje výherního automatu Happy Halloween

Happy Halloween
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:125 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Výherní Automat Happy Halloween – prohlédněte si jej

Happy Halloween online automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online výherního automatu Happy Halloween

Samozřejmě na výherním automatu Happy Halloween můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 125 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Happy Halloween můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Magical Stacks

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Happy Halloween

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online výherní automat Happy Halloween

Happy Halloween

Online Slot se symboly halloweenu, to je moderní online výherní automat Happy Halloween. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9