Enchanted Crystals

Enchanted Crystals | Hraj online

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní automat Enchanted Crystals, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 500-ti násobek sázky. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 7 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 243 výherních linií. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5 volných otoček.

Online Automat Enchanted Crystals a jeho parametry

Enchanted Crystals
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:7 Kč
Maximální výhra:478156 Kč
Výhernost:96,72%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Online Slot Enchanted Crystals – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Enchanted Crystals

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online slotu Enchanted Crystals

Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Enchanted Crystals umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 7 Kč na otočku. Výhry na výherním automatu Enchanted Crystals vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Flowers

Online Slot Enchanted Crystals vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Enchanted Crystals

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online slot Enchanted Crystals

Enchanted Crystals

Výherní automat Enchanted Crystals se řadí mezi moderní online výherní automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3