Enchanted Crystals

Enchanted Crystals | Hraj online

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní automat Enchanted Crystals, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 500-ti násobek sázky. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 7 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 243 výherních linií. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5 volných otoček.

Online Automat Enchanted Crystals a jeho parametry

Enchanted Crystals
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:7 Kč
Maximální výhra:478156 Kč
Výhernost:96,72%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Slot Enchanted Crystals – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Enchanted Crystals

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online slotu Enchanted Crystals

Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Enchanted Crystals umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 7 Kč na otočku. Výhry na výherním automatu Enchanted Crystals vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Motörhead

Online Slot Enchanted Crystals vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Enchanted Crystals

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online slot Enchanted Crystals

Enchanted Crystals

Výherní automat Enchanted Crystals se řadí mezi moderní online výherní automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3