Battle Royal

Battle Royal | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem online výherního automatu Battle Royal jsou pohádky, jde o moderní online výherní automat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 2x, vyhráváte až 5000x vaší sázku. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport.

Battle Royal – informace o online automatu

Battle Royal
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,9656

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Výherní Automat Battle Royal – prohlédněte si jej

Otestujte si online výherní automat Battle Royal

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online slotu Battle Royal

Battle Royal, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Z vysoké výhry se na automatu Battle Royal můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Spinsane

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Battle Royal

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro výherní automat Battle Royal

Battle Royal

Online výherní automat Battle Royal se řadí mezi moderní výherní automaty s pohádkovými symboly. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3