7 Sins

Hlavním motivem výherního automatu 7 Sins jsou pohádky, jde o moderní výherní automat. Online výherní automat 7 Sins má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 25-mi násobek výše vaší sázky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport.

Informace o online výherním automatu 7 Sins

7 Sins
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:243
Maximální výhra:474000
Výhernost:96,3%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se jak vypadá online výherní automat 7 Sins

Online Slot 7 Sins na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Jak na online výherní automat 7 Sins?

7 Sins je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu 7 Sins také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento online slot byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu 7 Sins

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online slot 7 Sins

7 Sins

Online Automat 7 Sins s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.6