7 Sins

Hlavním motivem výherního automatu 7 Sins jsou pohádky, jde o moderní výherní automat. Online výherní automat 7 Sins má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 25-mi násobek výše vaší sázky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport.

Informace o online výherním automatu 7 Sins

7 Sins
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:243
Maximální výhra:474000
Výhernost:96,3%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Koukněte se jak vypadá online výherní automat 7 Sins

Online Slot 7 Sins na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Jak na online výherní automat 7 Sins?

7 Sins je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu 7 Sins také díky symbolům Wild a Scatter.

7 Sins

Výrobce: Play’n GO

Online Casino: Tipsport

Výherní možnosti: Wild, Scatter

Tento online slot byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu 7 Sins

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online slot 7 Sins

7 Sins

Online Automat 7 Sins s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.6