Wild Falls

Hlavním motivem výherního automatu Wild Falls je western, jde o klasický výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. V získání výhry vám může pomoci symbol Truhla, který nahrazuje všechny symboly. Automat Wild Falls to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 50 Kč nabízí až 20 výherních linií. Skvělý symbol Truhla, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 125x výši vaší sázky.

Wild Falls – souhrn údajů o online slotu

Wild Falls
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Podívejte se na online slot Wild Falls

Zkuste si zahrát na výherním automatu Wild Falls

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Wild Falls

Jako každý klasický online slot i Wild Falls umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,2 Kč a 50 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Wild Falls také díky symbolům Wild a Scatter. Wild Falls slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Bombs

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Wild Falls

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnocení online slotu Wild Falls

Wild Falls

Výherní automat Wild Falls se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je western. Wild Falls slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9