Jolly Roger

Casino hrací automat Jolly Roger

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasické online sloty reprezentuje slot Jolly Roger, který vás pobaví v tématu s pirátskými symboly. Výherní automat Jolly Roger má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 375 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit jeden symbol Bonus 2 , získáváte . Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte 4000-ti násobek vaší sázky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu.

Online Automat Jolly Roger a jeho parametry

Jolly Roger
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:375 Kč
Maximální výhra:348000 Kč
Výhernost:94,98%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online výherního automatu Jolly Roger

Výherní Automat Jolly Roger na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Jolly Roger

Na klasickém online automatu Jolly Roger si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 375 Kč na jednu otočku. Až 15 výherních možností nabízí výherní automat Jolly Roger na pěti válcích a třech herních řadách. Výhry na online výherním automatu Jolly Roger vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Jolly Roger

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Jolly Roger

Jolly Roger

Výherní automat Jolly Roger se řadí mezi klasické online sloty s pirátskými symboly. Až 15 výherních možností nabízí výherní automat Jolly Roger na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0