Jolly Roger

Casino hrací automat Jolly Roger

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasické online sloty reprezentuje slot Jolly Roger, který vás pobaví v tématu s pirátskými symboly. Výherní automat Jolly Roger má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 375 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit jeden symbol Bonus 2 , získáváte . Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte 4000-ti násobek vaší sázky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu.

Online Automat Jolly Roger a jeho parametry

Jolly Roger
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:375 Kč
Maximální výhra:348000 Kč
Výhernost:94,98%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Screeny z online výherního automatu Jolly Roger

Výherní Automat Jolly Roger na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Jolly Roger

Na klasickém online automatu Jolly Roger si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 375 Kč na jednu otočku. Až 15 výherních možností nabízí výherní automat Jolly Roger na pěti válcích a třech herních řadách. Výhry na online výherním automatu Jolly Roger vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Wild Fall

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Jolly Roger

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Jolly Roger

Jolly Roger

Výherní automat Jolly Roger se řadí mezi klasické online sloty s pirátskými symboly. Až 15 výherních možností nabízí výherní automat Jolly Roger na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0