Jolly Roger 2

Online Výherní Automat s pirátskými symboly, to je moderní online automat Jolly Roger 2. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 10 Free spinů. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online casinu Chance. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Jolly Roger 2. Za sázku v rozpětí od 2 až do 100 Kč nabídne až 20 výherních linií.

Souhrn parametrů výherního automatu Jolly Roger 2

Jolly Roger 2
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,20%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Online Výherní Automat Jolly Roger 2 – prohlédněte si jej

Otestovat online automat Jolly Roger 2

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na výherní automat Jolly Roger 2?

Překvapivé výhry mohou na slotu Jolly Roger 2 přinést také symboly Wild a Scatter. Moderní výherní automat Jolly Roger 2 nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na online automatu Jolly Roger 2 je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Captains Treasure

Tento online automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Jolly Roger 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Hodnotíme online automat Jolly Roger 2

Jolly Roger 2

Online Výherní Automat Jolly Roger 2 na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2