Age of Discovery

Online slot Age of Discovery se řadí mezi old school online sloty s pirátskými symboly. 25 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte 4-ti násobek vaší sázky. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport.

Online Automat Age of Discovery a jeho parametry

Age of Discovery
Výrobce:Microgaming
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet výherních linií:25
Maximální výhra:33660
Výhernost:96,62%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na online výherní automat Age of Discovery

Online Výherní Automat Age of Discovery na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Jak se hraje automat Age of Discovery?

Na old school online slotu Age of Discovery můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Pětadvacet výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Age of Discovery. Z vysoké výhry se na automatu Age of Discovery můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Microgaming

Microgaming je společnost z ostrova Man, která jako
první zavedla online casino, a to už v roce 1994. Do dnes je předním
poskytovatelem softwaru pro hazardní hry všeho druhu. Produkty společnosti
Microgaming jsou rozšířeny po celém světě, můžeme je hrát ve více než 25 měnách
a vidět ve více než 50 světových jazycích. Kromě výherních automatů nabízí
Microgaming online poker či bingo.

Nejhranější automaty od Microgaming

Microgaming v České republice

U nás si je můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Age of Discovery

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online výherní automat Age of Discovery

Age of Discovery

Online slot Age of Discovery se řadí mezi old school online sloty s pirátskými symboly. Pětadvacet výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Age of Discovery.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.7