Wooden Fruits

Online výherní automat Wooden Fruits

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Old School výherní automaty reprezentuje automat Wooden Fruits, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Fortuna a u sázkové kanceláře Tipsport. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Hrací automat Wooden Fruits nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 27 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč.

Online Automat Wooden Fruits a jeho parametry

Wooden Fruits
Výrobce:Apollo
Najdete v casinech:Fortuna, Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:135000 Kč
Výhernost:94,50%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online výherního automatu Wooden Fruits

Wooden Fruits online slot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Wooden Fruits?

Jako každý old school online slot i Wooden Fruits umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Wooden Fruits můžete dopracovat také díky symbolu Wild. 27 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Wooden Fruits.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Book of Sheba - The Golden Book

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Wooden Fruits

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online automat Wooden Fruits

Wooden Fruits

Online Automat Wooden Fruits se funkčností řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. 27 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Wooden Fruits.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Mermaid's Diamond

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1