Wild Melon

Výherní automat Wild Melon se řadí mezi old school online automaty s ovocnými symboly. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne slot Wild Melon. Za sázku v rozpětí od 0,5 až do 150 Kč nabídne až 1 výherních linií.

Souhrn informací o online výherním automatu Wild Melon

Wild Melon
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,5 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:91,78% – 93,72%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Prohlédněte si online výherní automat Wild Melon

Wild Melon online slot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Wild Melon

Na old school online výherním automatu Wild Melon si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,5 Kč až do 150 Kč na jednu otočku. Na online slotu Wild Melon jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 1 výherní kombinace.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fruit Case

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Wild Melon, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Wild Melon

Wild Melon

Old School online výherní automat Wild Melon jehož hlavním motivem jsou ovoce. Na online slotu Wild Melon jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 1 výherní kombinace.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1