Wild Fruits

Online výherní automat Wild Fruits

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Wild Fruits se řadí mezi moderní online sloty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna a u online sázkové kanceláře Tipsport. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Hrací Automat Wild Fruits to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 27 výherních linií.

Jaké jsou parametry online automatu Wild Fruits

Wild Fruits
Výrobce:Apollo
Najdete v casinech:Fortuna, Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:135000 Kč
Výhernost:94,50%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se jak vypadá online automat Wild Fruits

Zkuste si zahrát na online slotu Wild Fruits

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Wild Fruits

Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Wild Fruits umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Wild Fruits můžete také díky symbolu Wild. Na online výherním automatu Wild Fruits jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 27 výherních kombinací.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Viking Runecraft

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Wild Fruits

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Wild Fruits

Wild Fruits

Výherní automat Wild Fruits se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Na online výherním automatu Wild Fruits jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 27 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0